Zoek bedrijf

Bedrijven

Evenementen gemeente Asten

  • Fietsdriedaagse Asten - Drie dagen lang kunt u fietsen door de mooiste gebieden van Zuid-Oost Brabant. De routes zijn geheel voor u uitgepijld en elke dag ontvangt u een gratis consumptie/versnapering. De fietsdriedaagse is een unieke gelegenheid om Asten en omgeving op een sportieve en gezellige manier te ontdekken.
    Wanneer? Elk jaar in begin augustus | Soort: Sport
  • Roofvogelshow - Albert, de valkenier, zal op zijn geheel eigen wijze eerst een introductie geven over valkerij en roofvogels in het algemeen. Hierbij komt werkelijk alles aan bod, u als publiek ook! Door zijn rijke ervaring geeft hij elke show een persoonlijk tintje met veel gevoel voor humor!
    Wanneer? Elke zomerse woensdag- & zaterdagmiddag | Soort: Tentoonstelling
  • Rondleiding Kasteel - Aanvang 19.00 uur bij kasteelruïne van Asten-Heusden en duur ± 2 uur. Entree € 4,50 en kinderen tot 7 jaar gratis. Ook een bezoek aan het Anna Ceelenhuis waar een permanente expositie over de vondsten van het kasteel en haar geschiedenis plaatsvindt. Een heuse ontdekkingsreis!
    Wanneer? Elke zomerse donderdagavond om 19:00 | Soort: Tentoonstelling
  • CabrioPeeltour - In de zomer (meestal augustus) vindt de CabrioPeeltour plaats. Een prachtige tocht per Cabriobus door Asten en het Peelgebied. Onderweg uitleg door een gids en er zijn twee stops ingebouwd bij Buitencentrum De Pelen daar staat koffie/thee en een turfplak voor u klaar. De tweede stopplaats bij ijsboerderij Hoeve Willem III in Helenaveen voor een heerlijk ijsje.
    Wanneer? Elke zomer | Soort: Tentoonstelling
  • Paasblues - Tijdens Pasen wordt er in Asten 'Paasblues' georganiseerd door BLAST Blues Promotion. Deze organisatie zet zich al een kwart eeuw in voor bluesmuziek in Asten en omgeving. Tijdens het festival wordt hoogstaande blues gespeeld. Een aanrader voor iedere (blues)muziekliefhebber!
    Wanneer? Elk Paaswekend | Soort: Festival
  • Veertiendaagse Markt - In de zomermaanden is er een veertiendaagse markt in Asten. Deze markt opent in de ochtend (09:00) en sluit om klokslag 12 uur. De markt vindt plaats op de Markt in Asten en trekt dagelijks vele bezoekers en toeristen. Zeker de moeite waard!
    Wanneer? Elk jaar in augustus | Soort: Markt
  • Kermis - In het centrum van Ommel (gemeente Asten) met o.a. Cakewalk, Calypso, Draaimolen, Eendjesvissen, Grijpkraan, Suikerspin/Snoepkraam, etc. De kermis wordt geopend op zaterdag omstreeks 18.00 uur. Na de opening kunnen de diverse attracties bezocht worden: dit levert plezier voor jong en oud.
    Wanneer? Elk jaar in augustus | Soort: Feest
  • Lenteshoppen - Na een barre winter is de lente iets wat gevierd mag worden. Centrummanagement Asten organiseert ieder jaar de themadag 'Lenteshoppen'. Zo wordt de lente goed begonnen, met koopjes door heel Asten. Voor iedere koopjesjager een goede aanrader!
    Wanneer? Elke lente | Soort: Feest
  • Rode Loper Dag - Ieder jaar wordt de themadag 'Rode Loper Dag' georganiseerd. Op deze dag worden de klanten als koningen behandeld. Ook zijn er diverse muzikale optredens: zowel groepen als individuen en zowel binnen als buiten de winkels. 'Rode Loper Dag' is een unieke themadag die u niet mag missen.
    Wanneer? Elk jaar | Soort: Feest
  • Pompoendagen - Het evenement is in een kwart eeuw uitgegroeid tot een razend populair gezinsuitje tijdens de herfstvakantie. Bij Museum Klok & Peel worden ieder jaar tienduizenden pompoenen samengebracht, die de Museumtuin omtoveren tot een kleurrijke pompoenwereld, waar activiteiten voor jong en oud plaatsvinden. Bezoekers zijn dagelijks welkom van 12.00 tot 17.00 uur.
    Wanneer? Elk jaar in oktober & november | Soort: Feest